Inquiry
Form loading...
банер на производот2
01 02 03
Добредојдовте во Кастар

Како најголем производител на лепливи заптивки во Кина, ги нудиме најдобрите производи.

категорија на производи

Апликации

Алуминиум

Алуминиум

Плинтус

Плинтус

Градба

Градба

Тротоарите

Тротоарите

Кујна

Кујна

Мермери и камења

Мермери и камења

PVC9fd

ПВЦ

Покрив v15

Покривување

Roomobq

Соба

Windowssh1e

Windows

Вудкх6

Дрво

01 02 03 04 05 06 07 08 09

Специјализирани за производство на градежни заптивки повеќе од 20 години, производите се извезуваат во целиот свет.

ЗА НАС

Kastar Adhesive Technologies Co., Ltd.

Kastar Adhesive Technologies Co., Ltd. Основана во 1999 година, друго име Foshan Kater Adhesives industrial е најголемиот производител на лепливи заптивки во Кина со 100.000 ㎡ фабрики. Со повеќе од 20 години развој на градежни заптивки, Kastar има две фабрики, поседува стандардно модернизирани работилници, опремени со напредни капацитети, изобилство техничка сила и високо квалификуван професионален тим, го создадовме брендот KASTAR® и Laseal® од врвна класа според строгите системи за контрола на квалитетот.

Кастар обезбедува широк спектар на заптивки и лепила за градежната индустрија и автомобилската индустрија, вклучувајќи:

  • Силиконски заптив
  • Хибриден MS полимерен заптив
  • Огноотпорен заптив
  • PU заптивната смеса
  • Акрилен заптив
  • Инјекциска смеса за епоксидна плочка
Види повеќе Добијте понуда
num_ico1

26 Години

Производно искуство

num_ico2

20000

Фабричка површина повеќе од 20000 квадратни метри

num_ico2

32000 тони

Годишно производство

num_ico4

бр.1

OEM & ODM

нашите производи

Можеме да обезбедиме бесплатни примероци на производи од заптивната смеса и продажба на големо на рентабилна заптивната смеса, да добиеме пофалби од клиентите.
01 02 03

зошто да не одберете нас

Можеме да обезбедиме бесплатни примероци на производи од заптивната смеса и продажба на големо на рентабилна заптивната смеса, да добиеме пофалби од клиентите.

99 %

Повторете ја нарачката

88 %

Поништи продажба од стари клиенти

5

Постапка на инспекција

1000

Марки прилагодени

Нашиот сертификат

  • Во Кастар е усвоена иновативна и современа технологија на производство и се увезуваат квалитетни суровини од водечки светски добавувачи за да се обезбеди најдобар квалитет. Kastar е овластен сертификат како ISO9001, CE сертификат, SGS и го одобри професионалниот извештај за тестирање итн.
  • сертификат 1
  • сертификат2