Inquiry
Form loading...
baneri i produktit2
01 02 03
Mirësevini në Kastar

Si prodhuesi më i madh i ngjitësve ngjitës në Kinë, ne ofrojmë produktet më të mira.

Kategoria e produkteve

Aplikacionet

Alumini

Alumini

Tabela bazë

Tabela bazë

Ndërtimi

Ndërtimi

Dyshemeja

Dyshemeja

Kuzhina

Kuzhina

Mermere & Gurë

Mermere & Gurë

PVC9fd

PVC

Mbulim çativ15

Mbulimi i çatisë

Roomobq

Dhoma

Windowsh1e

Dritaret

Woodkx6

Druri

01 02 03 04 05 06 07 08 09

E specializuar në prodhimin e izolantit të ndërtesave për më shumë se 20 vjet, produktet eksportohen në të gjithë botën.

PËR NE

Kastar Adhesive Technologies Co., Ltd.

Kastar Adhesive Technologies Co., Ltd. E themeluar në vitin 1999, një emër tjetër Foshan Kater Adhesives industrial është prodhuesi më i madh i ngjitësve ngjitës në Kinë me 100,000 fabrika. punishte, të pajisura me pajisje të avancuara, forcë të bollshme teknike dhe një ekip profesional shumë të kualifikuar, ne krijuam markën e klasit të lartë KASTAR® dhe Laseal® nën sistemet strikte të kontrollit të cilësisë.

Kastar ofron një gamë të gjerë të ngjitësve dhe ngjitësve për industrinë e ndërtimit dhe automobilave duke përfshirë:

  • Silikoni ngjitës
  • Mbytës polimer hibrid MS
  • Mbytës rezistent ndaj zjarrit
  • Sealant PU
  • Ngjitës akrilik
  • Fino për pllaka epokside
Shiko me shume Të marrë një kuotë
num_ico1

26 vite

Përvojë në prodhim

num_ico2

20000

Zona e fabrikës më shumë se 20000 metra katrorë

num_ico2

32000 ton

Prodhimi vjetor

num_ico4

Nr.1

OEM & ODM

Produktet tona

Ne mund të ofrojmë mostra falas të produktit të ngjitësit dhe shitjet me shumicë të izolantit me kosto efektive, të marrim lavdërimet e klientëve.
01 02 03
99 %

Renditja e përsëritur

88 %

Anuloni shitjet nga klientët e vjetër

5

Procedura e inspektimit

1000

Markat e personalizuara

Certifikata jonë

  • Teknologjia inovative dhe e përditësuar e prodhimit është adoptuar në Kastar dhe importon lëndë të para cilësore nga furnizuesit kryesorë botërorë për të siguruar cilësinë më të mirë. Kastar ka autorizuar certifikatën si ISO9001, certifikatën CE, SGS, dhe ka miratuar raportin e testit profesional etj.
  • certifikata 1
  • certifikatën 2